top of page

Napíšu to za vás. Podle vás.

Nechte texty a češtinu na někom, koho to baví! Newsletter, prodejní web, microsite, článek na blog nebo příspěvky na socky – napíšu je za vás tak, že zákazníky budete odhánět klackem. Česky, anglicky nebo rusky.

Proč zrovna já?

Protože se umím naladit na vás, vaši cílovku a přizpůsobit text různým účelům. Protože vám copy napíšu rovnou ve třech jazycích, když budete chtít. Protože mám přesah do SEO, UX a UI a vím, jak je důležité, aby vás zákazník našel, vyznal se u vás, a ještě z toho měl takovou radost, aby otevřel peněženku. 

Napíšu vám:

  • newsletter

  • případovku

  • článek na blog

  • malý i velký web

  • obsah na sociální sítě

  • cokoliv dalšího, co vám prostě neleze přes tužku.

Tohle všechno můžete mít česky, rusky, nebo anglicky.

Copywriter Yulia Skadchenko

Eliška Kryslová

 lektorka češtiny a zakladatelka projektu slowczech

Na Yuliu jsem narazila náhodou a jsem za to moc vděčná. Pro nový web nám Yulia napsala copy texty, které mě už při prvním čtení velmi nadchly a navíc předčily očekávání! Netušila jsem, jak krásně a hravě lze naši firmu popsat. Spolupráce s Yuliou byla jasná a efektivní! Těším se na další!​​

Jak to probíhá?

Líbí se vám můj styl? Paráda! Než začnu datlovat váš nový obsah, pár věcí si ujasníme na úvodním callu.

  • Budu se ptát. Hodně. Na cíle textu, na to, co děláte a co ode mě čekáte. Naštěstí na to mám připravený dotazník, takže si odpovědi můžete v klidu promyslet.

  • Máte už grafiku budoucího webu, rozložení newsletteru, nebo beta verzi aplikace? Máte grafické materiály, ze kterých můžu nasát atmosféru? Podklady, které můžu použít? A co Figmu nebo style guide? To všechno bych chtěla vidět.

  • Hurá, máte na chvíli klid! Zhruba do prvního návrhu. Ten vám pošlu a podle zpětné vazby vypiluju k vaší maximální spokojenosti. Ladících koleček s návrhy absolvujeme klidně několik.

Protože mi záleží na tom, aby vaše nové texty dělaly přesně to, co od nich chcete.

psací stroj

Kolik to bude stát?

Říkat cenu bez podkladů a představě o vašich požadavcích, termínech nebo plánovaném rozsahu, to je jako věštit z čajových lístků. Sama ale nemám ráda, když se cena drží v tajnosti, a proto jsem pro vás sestavila orientační ceník. Abyste hned věděli, jestli nejdete pro Porsche s rozpočtem na Trabanta. U všech cen vycházím z hodinové sazby 1500 Kč.

Blogové články, případové studie

od 1500 Kč za normostranu

Textace jednostránkového webu 

 

od 10 000 Kč

 

 

Textace většího webu

 

od 20 000 Kč

 

U webů dostane na výběr z několika nabídek. Do některých přihodím i služby navíc, třeba extra kolečko zpětné vazby a úprav nebo pár očí navíc. Je na vás, kterou zvolíte.

Jedno copy ve více jazycích

 

sleva 10 % z celkové ceny

 

 

Balíčky a předplacenky

 

Pro kratší nebo pravidelné texty můžete využít balíčky předplacených hodin. Čerpat je můžete například na microcopy, příspěvky na sítě, newslettery, ale taky kontrolu nebo úpravu textů, které si napíšete sami, nebo na audit existujících textů. Balíčky platí 30 dnů od zaplacení.

5 hodin – 6000 Kč

10 hodin – 12 000 Kč 

U větších projektů vás před startem poprosím o zálohu.

Chcete texty co vám zkrátka sednou?

Kde jsem?

V Praze a všude tam, kde mě potřebujete. Po ČR i po světě.

Domluvte si schůzku

Volejte, pište

+420 728 182 290

Jste sociální tvor? Sledujte mě na LinkedIn a nakoukněte do zákulisí.

bottom of page